Создание веб-сайтов - ABC.NET.UA
Створення веб-сайтів — наше ремесло вже 13 років!
За нашими плечима біля двохсот реалізованих проектів. Наші перші клієнти вдало ведут свій бізнес і вже 13 років користуються нашою технічною підтримкою.
 
   
 

Створити інтернет-магазин

 
 
 

Що потрібно для створення інтернет-магазину?

Щоб замовити створення інтернет-магазину, вам треба приготувати наступну інформацію:

 • Вирішіть, якими товарами ви торгуватимете;
 • Придумайте просту, звучну і просту для запам'ятовування назву для вашого магазину;
 • Визначте структуру каталогу товарів (перелік товарних груп) у вигляді багаторівневого списку;
 • Визначте супутню інформацію: умови оплати і доставки, умови гарантійних зобов'язань і тому подібне;

У разі великої номенклатури, бажано створити облікову базу цих товарів в зручній формі. Таку базу можна створити за допомогою таких програм, як 1С, Access, Excel або інших. Головне, щоб ці програми давали можливість зберегти усю інформацію бази даних в єдиному файлі формату .xls або .csv. Можливо, у вас вже є існуючий бізнес і ведеться облік товарів в складській програмі. В цьому випадку треба буде тільки налагтувати у вашій програмі імпорт даних у формат .xls або .csv.

Вам буде зручно вносити в цей файл інформацію про наявність (залишку) товару на складі, вносити зміни цін і опис товарів, додавати нові і видаляти не потрібні товари. Потім, парою натискань миші, ви зможете відправляти цей файл на сервер, а наша система управління магазином автоматично внесе усі зроблені зміни до каталогу продукції на сайті.

Етапи створення інтернет-магазину

 1. Ви передаєте нам вище вказану інформацію;
 2. Ми з вами підписуємо договір і технічне завдання на створення інтернет-магазину;
 3. Потім ми створюємо дизайн інтернет-магазину;
 4. Ви затверджуєте дизайн або, при необхідності, вносите в нього коригування;
 5. Далі ми верстаємо сторінки сайту, встановлюємо і настроюємо систему управління інтернет-магазином;
 6. Після ми проводимо стартове наповнення каталогу продукції і інформаційних сторінок;
 7. Ви приймаєте готовий інтернет-магазин.

Вам залишиться до кінця наповнити каталог продукції вашими товарами і почати торгівлю. Якщо побажаєте, заповнення каталогу продукції ми теж зможемо для вас виконати на підставі окремого договору.

Поради із створення успішного інтернет-магазину

Якщо Ви розпочинаєте з нуля, то бажано торгувати затребуваним у вашому регіоні товаром, який ще не має високої конкуренції в мережі інтернет в межах вашого регіону. Якщо у вас вже є діючий торговий бізнес (оптово-роздрібний склад, магазин, мережа магазинів або торгових точок), то інтернет-магазин може бути не поганою підмогою, а може, і найефективнішим способом збільшення об'ємів продажів.

Дуже бажано розміщувати детальний опис товару і якісні, привабливі фотознімки. Каталог товарів вашого інтернет-магазину це така ж вітрина, як і в звичайному магазині.

Одна з головних рис хорошого інтернет-магазину - це низькі ціни. Ціни мають бути нижчі, ніж в звичайних магазинах. Це не стосується вас, якщо ви торгуватимете ексклюзивними речами під замовлення. Тут цінову конкуренцію складуть інші інтернет-магазини, якщо такі є.

Дуже важливий рівень сервісу доставки вашого товару і гарантійного обслуговування (у випадку з технікою). Ваш магазин буде дійсно успішним, якщо покупцям сподобається ваш рівень обслуговування і якість товару.

Ви можете довіритися нашому досвіду - за створення вашого інтернет-магазину візьмуться фахівці з великим досвідом роботи в цій області. Ми створимо для вас ефективний інструмент для ведення продажів через інтернет.

Щоб замовити інтернет-магазин, досить відповісти на низку запитань.

 

 
 
распечатать Головна Створити сайт Ціна сайта Просування Наші роботи Презентація Контакти вверх
Основано в 2003 г. Запросить обратный звонок Створення сайтів—ABC.NET.UA