Создание веб-сайтов - ABC.NET.UA
Створення веб-сайтів — наше ремесло вже 13 років!
За нашими плечима біля двохсот реалізованих проектів. Наші перші клієнти вдало ведут свій бізнес і вже 13 років користуються нашою технічною підтримкою.
 
   
 

Дизайн інтернет-магазина

 
 
 

Задача інтернет-магазина - продавати товар. Тому при створенні дизайна інтернет-магазина треба приділяти особливу увагу якості подачі інформації про товар. Максимум уваги відвідувача повинно бути зосереджено на самому товарі та супутніх процесу купівлі елементів, таких як: кнопка замовлення товару, кошику замовлень, отримання рахунку-фактури, інформації про умови доставки товару покупцеві і т. п.

Тому ми вважаємо, що найвдаліший дизайн для інтернет магазину - це дизайн товару і навігації по сайту. Для ідентифікації самого магазину досить його логотипу або назви у поєднанні із його адресою в інтернет.

Конкурентна ситуація у сфері інтернет-торгівлі ускладнюється з кожним роком. Магазинів стає все більше. Тому сьогодні мало створити просто інтернет-магазин. Він має бути максимально якісним в усіх аспектах.

Ефективність вашого магазину, так звана "конверсія" - це співвідношення кількості потенційних покупців, що зайшли на сайт, поділена на кількість зроблених покупок. Ця конверсія безпосередньо залежить від якості дизайну інтернет-магазину і грамотно продуманої структури і навігації сайту так, щоб у відвідувача не виникло жодної труднощі у процесі купівлі товару.

Якщо ви націлені на серйозні продажі через інтернет, то створення дизайну свого інтернет-магазину, як і його програмну частину, треба замовляти у професіоналів. Рівень співвідношення ціни та якості у нашії студії можна вважати досить оптимальним.

 
 
распечатать Головна Створити сайт Ціна сайта Просування Наші роботи Презентація Контакти вверх
Основано в 2003 г. Запросить обратный звонок Створення сайтів—ABC.NET.UA