http://www.abc.net.ua/ua/promotion?print=1

Розкрутка сайтів


Сьогодні практично кожна фірма, що поважає себе, або компанія має свій сайт. Конкуренція в інтернеті постійно росте і, відповідно, росте попит на професійне просування сайтів.

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт займав СТАБІЛЬНО ВИСОКІ ПОЗИЦІЇ в результатах пошуку, звертайтеся до професіоналів.

Пошукове просування сайту

 

 

SEO - Maximum - унікальна комбінація послуг WEB- аналітики і пошукового просування з диференційованою платою за досягнутий ТОП. Просування, орієнтоване на отримання максимального результату за короткий період часу.

 

SEO - Traffic - технологія просування сайту з платою за притягнений трафік. При просуванні використовуються тисячі і десятки тисяч низькочастотних пошукових запитів.

 

SEO - KPI - схема просування сайту при якій план робіт за проектом, вибудовується індивідуально, залежно від поставлених бізнес цілей. Клієнт володіє доступами до робочих аккаунтів і контролює усі витрати.

 

Детальнішу інформацію читайте на сайті нашого партнера

від 7000 грн./міс.

Контекстна реклама

 

 

Продаж товарів і послуг Клієнта за допомогою розміщення тематичних рекламних оголошень в пошукових системах і на інших сайтах. Результат - рентабельне і швидке залучення Клієнтів на ваш сайт.

 

SEO - Studio - сертифіковане агентство Google і Yandex з штатом атестованих фахівців.

 

Детальнішу інформацію читайте на сайті нашого партнера

від 8000 грн./міс.

Аналітика та проектування

 

Комплексний аналіз сайту з метою виявлення усіх внутрішніх проблем, що заважають ранжируванню ресурсу в пошукових системах, а також визначення і усунення помилок в структурі, дизайні і контенті сайту.

Проектування - створення грамотного плану структури сайту, що враховує цілі існування ресурсу і вимоги для ефективного просування.

В результаті сайт притягає більшу кількість цільових відвідувачів, які стає покупцями товарів/послуг на сайті.

Більше 1500 Клієнтів довірили нам залучення відвідувачів на свої ресурси, і результат виправдав їх очікування. Подзвоніть нам сьогодні і отримаєте нових Клієнтів вже завтра

 Детальнішу інформацію читайте на сайті нашого партнера.

від 7000 грн./міс.


Создание сайтов — ABC.NET.UA © 2020